Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wspólnie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na kolejną odsłonę Toruńskiej Nocy Naukowców. Wydarzenie odbędzie się 29 września w godz. 18:00-24:00 w i przed budynkiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Na kilka atrakcji przygotowanych w trakcie Nocy Naukowców obowiązują zapisy, dlatego też podajemy informacje jak ich dokonać.

Zwiedzanie interaktywnych wystaw

W trakcie Nocy Naukowców będzie można zwiedzać 10 interaktywnych wystaw Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Bezpłatne wejściówki na każdą z trzech dwugodzinnych tur będzie można odebrać na pół godziny przed jej rozpoczęciem w namiocie przed budynkiem Centrum. Tury rozpoczynają się o godz. 18:00, 20:00 i 22:00.

Grupy szkolne mogą dokonać rezerwacji wejściówek na daną turę zwiedzania, jednak ich liczba jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Należy je przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: "NN2017 | Grupa zorganizowana | Zgłoszenie". Osoby indywidualne nie mają możliwości rezerwacji.

Warsztaty robotyczne WSG

Wyższa Szkoła Gospodarki organizuje strefę edukacyjną z zakresu programowania zestawów LEGO Maindstorm. Uczestnicy będą mieli okazję nauki programowania zestawów poprzez zabawę. Warsztaty przygotowane przez pracowników WSG odbędą się w godz. 18:00-19:30 i 20:00-21:30. Na zajęcia obowiązują zapisy pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać "NN2017 | Warsztaty LEGO" | Godzina odbywania się warsztatu". Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc.

Warsztaty Fundacji Marwit "Smak zdrowia”

Fundacja Marwit "Smak zdrowia" zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kulinarnych. - Chcemy promować wspólne spędzanie czasu, gotowanie oraz poszerzać wiedzę na temat zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Pragniemy pokazać dzieciom doskonałą alternatywę dla niezdrowego jedzenia oraz wspierać rodziców w metodach odpowiedniego odżywiania dzieci - mówi Joanna Olewińska, prezes Fundacji.

Jednorazowo w zajęciach może uczestniczyć do 40 osób. Warsztaty będą odbywały się w godz. 18:15-20:00 i 20:30-22:15. Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości prosimy wpisać "NN2017 | Warsztaty Marwit | Godzina odbywania się warsztatu". Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc. Pierwszy warsztat jest adresowany dla dzieci w wieku 6-10 lat, drugi 8-12 lat. Każdy rodzic bądź dorosły opiekun pod opieką może mieć dwójkę dzieci.

Ze względów organizacyjnych prosimy o skorzystanie ze środków transportu zbiorowego. Sugestie jak dotrzeć do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy są dostępne TUTAJ.

Informacje o pozostałych aktywnościach opublikujemy wkrótce.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE