Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

 
Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Informacje o dyżurach naszych doradców: Dyżury metodyczne w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo,
W maju obchodzony jest Europejski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, w skrócie określany jako Dzień Godności.

Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli od kilku lat celebruje ten szczególny dzień. W bieżącym roku we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury oraz Siecią Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Współorganizujących Proces Kształcenia działającą w CKU TODMiDN, a także Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji „Równamy Szanse” przy SP 18 w Toruniu przygotowujemy okolicznościowe spotkanie w dniu 21 maja 2024 r. o godzinie 11.15 w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu.

Podczas tego spotkania chcemy wyróżnić dyplomami uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, którzy wyróżniają się w swojej szkole czymś szczególnym, nie zawsze w obszarze edukacyjnym. W programie spotkania zaplanowany jest również występ „Grupy ZET” skupiającej osoby z niepełnosprawnościami oraz „Grupy Gitarowej” MDK.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o wytypowanie jednego ucznia z Państwa placówki, któremu podczas uroczystości 21 maja 2024 r. wręczymy dyplom za jego szczególne osiągnięcia.

Oczekujemy informacji zwrotnej o wytypowanym uczniu i obszarem wyróżnienia do dnia 14 maja 2024 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacji dodatkowych o wydarzeniu udziela doradca metodyczny kształcenia specjalnego naszego Ośrodka, Pan Maciej Pasternak kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE