Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Zapraszamy na wykład pt: "Interfejsy mózg-komputer - krótka historia" który wygłosi mgr inż. Andrzej Michnik reprezentujący Politechnikę Śląską Wydział Inżynierii Biomedycznej.

Wykład w ramach programu: "Przyjazna Nauka" odbędzie się w dniu 19 marca 2024 o godz. 17.00 w trybie zdalnym. Zaprezentowane zostaną najpopularniejsze techniki odczytywania aktywności mózgu wykorzystywane w interfejsach mózg-komputer oraz przykłady najnowszych prac prowadzonych w tej dziedzinie. Niezależnie od branży medycznej, interfejsy te stanową również bardzo interesujące tematy w branży rozrywkowej czy mediach społecznościowych.

W celu wzięcia udziału w wykładzie prosimy o zalogowanie się poprzez link: https://vms.noxmeet.com/b/sit-qgj-smj
a następnie podać kod dostępu: 848190 oraz wpisać imię i nazwisko.

Instrukcja logowania do wykładu oraz program wszystkich wykładów znajdują się na stronie: http://sitpchem.org.pl/przyjazna-nauka-cykl-zdalnych-wykladow/

Pozdrawiam
Józef Kozieł - Wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego SITPChem w Warszawie

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE