Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

18 listopada 2023 r., godz. 11

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, ul. Fredry 8, sala konferencyjna parter
Zapraszam do udziału w pokazach i warsztatach fotografii przyrodniczej, które odbywać się będą w podczas toruńskich obchodów Dnia Czystego Powietrza.

Pokazy, godz. 11,

Pokazy prac konkursowych (fotografii i pokazów multimedialnych) zgłoszonych do konkursów organizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą "Sztuka Natury" w latach 2012-2022,

Warsztaty, godz. 12,

Tematyka:
Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami fotografii i filmu przyrodniczego. Tematyka warsztatów:

  • podstawy fotografii przyrodniczej, kodeks fotografa przyrody,
  • makrofotografia,
  • fotografia krajobrazowa,
  • fotografia akwarystyczna,
  • sprzęt i wyposażenie fotografa przyrody.

Prowadzący:

Warsztaty poprowadzi prof. Adam Adamski - fotograf przyrody, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, autor wielu indywidualnych wystaw fotograficznych, uczestnik wielu wystaw zbiorowych. Pomysłodawca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą „Sztuka Natury”, kierownik Pracowni Fotograficznej w Katedrze Konserwacji-Restauracji Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK

Zgłoszenia udziału:

Aby zgłosić udział w warsztatach należy wysłać sms o treści: warsztaty, imię, nazwisko na nr tel. 793809899 do dnia 15.11.2023 r.

Kontakt do organizatora:

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą, PZITS Oddział Toruń, Piernikarska 4/1, 87-100 Toruń, tel. 793809899, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE