Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

 
Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Informacje o dyżurach naszych doradców: Dyżury metodyczne w roku szkolnym 2023/2024

Szczegółowe informacje

Data

13.11.2023 r. godz. 16:30 - w CKU TODMiDN, Plac Św. Katarzyny 8

Konferencja odbywa się w ramach kampanii edukacyjnej Szkoła ucząca z Minecraft Education, której organizatorem jest MEiN, Centrum Govtech, IBE. Partnerem technologicznym jest Microsoft.

Celem konferencji jest rozwijanie umiejętności pracy z uczniem z wykorzystaniem potencjału Minecraft Education. Konferencja skierowana do nauczycieli szkół podstawowych, którzy prowadzą lekcje języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii, geografii i historii.
Link do zapisów: [TUTAJ]

Program

W programie przewidziano:

16:30 – 16:40 – Otwarcie konferencji
16:40 – 17:00 – Jak wystartować, żeby dołączyć do projektu "Szkoła ucząca z Minecraft Education"? Ewa Kołodziejczyk, Centrum Govtech, koordynatorka projektu Szkoła ucząca z Minecraft Education
17:00 – 17:30 – Edukacyjna Moc Minecraft Education, Barbara Dubiecka-Kruk, edukatorka, Global Training Partner Microsoft
17:30 – 17:45 – przerwa
17:45 – 19:30 – 4 równoległe warsztaty w grupach „Tor wyzwań przedmiotowych w Minecraft Education z Mapą dla 5-klasisty”, które poprowadzą:

  • Elżbieta Kwiecińska – doradca metodyczny ds. matematyki z CKU Toruńskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, uczestniczka projektu Minecraft w Szkole oGRAJmatmę.
  • Agnieszka Szymczak - doradca metodyczny ds. matematyki z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli Toruń, uczestniczka projektu Minecraft w Szkole oGRAJmatmę.
  • Bartosz Osenka – nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej w Wielkim Rychnowie, uczestnik projektu Minecraft w Szkole oGRAJmatmę.
  • Barbara Dubiecka-Kruk, edukatorka, Global Training Partner Microsoft.

Adresat

zainteresowani nauczyciele

Doradca metodyczny

Szczegółowych informacji udzielają:

Agnieszka Szymczak - nauczyciel doradca metodyczny ds. matematyki w szkołach podstawowych tel. 797-46-66-53 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Kwiecińska - nauczyciel doradca metodyczny ds. matematyki w szkołach podstawowych, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE