Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Bezpłatne warsztaty przyrodnicze, organizowane w Klubie Ekologicznym Atmosfera, na terenie siedziby Fundacji Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży w Toruniu przy ul. Wola Zamkowa 12 A w Toruniu. Warsztaty zaplanowane zostały na 5 godzin i skierowane są do starszych grup przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Realizowane będą w okresie od września do grudnia 2023 r. W ramach warsztatów zapewniamy uczestnikom wyżywienie: drugie śniadanie oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma również gadżety promocyjne. Opiekunów grup zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o nadesłanie zgłoszenia poprzez formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4zkCdtw__GEg9nOW6pf_6YJzp75F12txxd32Zgm_AjTrwjA/viewform

UWAGA! Przesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem grupy na warsztaty. Decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia udziału i umówienia daty i godziny warsztatów. Warsztaty realizowane są w ramach projektu pn. „Utworzenie w Toruniu ścieżki edukacyjnej i Klubu Ekologicznego „Atmosfera” oraz realizacja działań informacyjno-edukacyjnych podnoszących świadomość ekologiczną młodzieży” nr RPKP.04.05.00-04-0004/18 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 4. Region przyjazny środowisku Działania 4.5. Ochrona przyrody Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.

Z poważaniem
Klub Ekologiczny „Atmosfera” ul. Wola Zamkowa 12 A, 87-100 Toruń e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE