Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z UNICEF oraz Ministerstwem Edukacji i Nauki zapraszają do wzięcia udziału w konferencji pt. Edukacja Dostępna – jak najbliżej każdego dziecka otwierającej projekt „Szkoła dostępna dla wszystkich”.

Konferencja odbędzie się 14 września 2023 r. w formule online.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane kierunki działań zaplanowanych w projekcie, jego założenia oraz cele. Wystąpienia przedstawicieli MEiN, UNICEF i IBE wprowadzą uczestników w problematykę działań podejmowanych na rzecz wspierania dostępności edukacji dla każdego dziecka/ucznia. Eksperci merytoryczni przedstawią założenia modelu szkolenia Doradców ds. Dostępności Uczenia, na którym opiera się oferowany program doskonalenia zawodowego nauczycieli specjalistów.

Wszystkie wystąpienia i dyskusje panelowe będą tłumaczone symultanicznie na język angielski i/lub polski oraz PJM.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja w formularzu.

Program konferencji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Pytania prosimy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE