Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Konferencja Pomagaj (się) uczyć! Od informacji zwrotnej do głębokiego uczenia się to otwarte wydarzenie programu "Szkoła ucząca się" skierowane do nauczycielek i nauczycieli wszystkich poziomów szkół oraz edukatorów i edukatorek. Zapraszamy na nią także dyrektorów i dyrektorki.

“Nauczanie dla jednych to sztuka, dla innych rzemiosło, dla jeszcze innych – rutyna. Prawdziwe uczenie się tymczasem zachodzi wyłącznie w głowie ucznia.” (A. Pacewicz, S. Żmijewska-Kwiręg).

Tocząca się od kilkunastu lat gorąca dyskusja dotycząca tego, jak uczyć mądrzej, głębiej i w sposób bardziej trwały, skłania do refleksji, co i w jakim celu robimy z uczniami; gdzie się kończy rola nauczyciela, a zaczyna ucznia i uczennicy lub całej klasy; co sprzyja, a co hamuje głębokie uczenie się uczniów i uczennic. Podczas tegorocznej konferencji przyjrzymy się kluczowym warunkom głębokiego uczenia się.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: https://sus.ceo.org.pl/sus/o-dzialaniu/aktualnosci/konferencja-pomagaj-sie-uczyc,

Formularz rejestracyjny na wydarzenie dostępny jest tutaj: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/konferencja-pomagaj-sie-uczyc-od-informacji-zwrotnej-do-glebokiego-uczenia-sie-24112021?fbclid=IwAR0-HyLVJw8AKHZc-dtwv7pgWdl8VxPQuRR_hHvW_GPeEYwfycZywZ1OhOE

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE