Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Akademia Brydża Sportowego „Lambda” i Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na spotkanie inauguracyjne wszystkie osoby pragnące dowiedzieć się, czym jest brydż sportowy – logiczna gra z użyciem kart.

Na spotkaniu pan Robert Kamiński – instruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego omówi korzyści intelektualne wynikające z umiejętności gry w brydża sportowego, jak i jej ogólne zasady.

Zamierzeniem organizatorów spotkania jest zorganizowanie w przyszłości cyklu warsztatów dotyczących nauki gry w brydża sportowego, powołanie „Klubu brydżowego” oraz stworzenie ligi brydżowej. Zapraszamy serdecznie zarówno osoby chcące poznać podstawy gry, jak i tych, którzy już grają, ale chcieliby podnosić swoje umiejętności.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. o godzinie 17.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu przy Pl. św. Katarzyny 8. Zgłoszenia na spotkanie proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE