Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Wydział Środowiska i Ekologii Urzędu Miasta Torunia jest organizatorem konkursu fotograficznego pn. „Zielone kreacje Torunia” który trwa do 30 czerwca 2021 r. do godz. 15.00.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Torunia i powiatu toruńskiego, którzy pracują lub uczą się w Toruniu. W ramach konkursu zachęcamy Uczestników Konkursu do przesyłania zdjęć, które najlepiej wpisują się w hasło przewodnie Konkursu, obrazują zielone zakątki Torunia na fotografii, oraz pokazują cenne okazy przyrodnicze na terenie Torunia. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każdy z Uczestników Konkursu zobowiązany jest do wypełnienia i własnoręcznego podpisania formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia, że nadesłane prace są jego autorstwa i nie naruszają żadnych praw i dóbr osobistych osób trzecich.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lipcu. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: rower miejski, hulajnoga, rolki fitness.

Więcej informacji: https://bip.torun.pl/dokumenty.php?Kod=1258436

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE