Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Szanowni Państwo,

Instytut Fizyki UMK w Toruniu, serdecznie zaprasza na pokazy z fizyki dla uczniów, które odbędą się w Instytucie Fizyki UMK, ul. Grudziądzka 57 w Toruniu. 

Pokazy tegoroczne pt. Co to jest fizyka (stany skupienia, prawa Newtona, pomiary fizyczne), organizowane wspólnie przez Zakład Dydaktyki Fizyki i Pracownię Pokazów Fizycznych będą przeprowadzone w celu ułatwienia realizacji podstawy programowej z fizyki.

Serdecznie zapraszamy, również z uwagi na unikalny, technicznie zaawansowany poziom pokazów, niemożliwy do przedstawienia poza Instytutem Fizyki UMK. Pokazy są przygotowane dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych różnych typów.

Informacji udzielają

mgr Waldemar Krychowiak, tel. 56 6113257,

dr Andrzej Karbowski, tel. 56 6113291, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE